Koszyk

Zadzwoń do nas: 737 471 119

Napisz do nas: hurt@bioaction.pl

Dropshipping hurtownia CBD

U nas nie musisz martwić się o pakowanie, zrobimy to za Ciebie.

Co to jest dropshipping?

Dropshipping to model logistyczny sprzedaży przez Internet, który nie wymaga od Ciebie, abyś jako sprzedawca, posiadał magazyn i fizycznie dysponował sprzedawanymi produktami. My jako hurtownia dropshippingowa, zajmujemy się tym za Ciebie. Sprzedaż w tym modelu, dla Ciebie, jako sprzedawcy, oznacza obsługę zamówień: jednym słowem nie magazynujesz produktów, nie pakujesz ich i nie wysyłasz, a jedynie jesteś pośrednikiem na drodze klient-hurtownia (w modelu dropshipping).

Jakie są zalety modelu współpracy Dropshipping?

  1. Możesz dysponować bogatą ofertę produktów bez konieczności inwestowania znacznych środków.
  2. Unikasz kosztów związanych z magazynowaniem towaru, zatrudnianiem pracowników, wynajmem lokalu czy logistyką.
  3. Nie musisz martwić się o koszty sesji zdjęciowych i opisów produktów.
  4. W kilka dni możesz rozpocząć poważną działalność handlową, konkurując z dużymi graczami.

Największe korzyści z dropshippingu w twoim sklepie internetowym

Nie musisz inwestować w towar na start, ponosisz minimalne koszty na starcie sklepu

Możesz mieć już tysiąc produktów pierwszego dnia działania e-biznesu

Nie przejmujesz się magazynem, ani wysyłką towarów

Pracujesz gdzie chcesz – w domu, w biurze, na wyjeździe

Jak działa dropshipping?

Dropshipping działa niezwykle łatwo i przejrzyście. Jako właściciel sklepu, przyjmujesz i przesyłasz zamówienia do hurtowni, która magazynuje dla Ciebie towar i następnie wysyła go do klientów. Musisz jedynie pilnować przepływu danych między Twoim sklepem a hurtownią – końcowy klient po otrzymaniu towaru będzie przekonany, że dostał go właśnie od Ciebie.

BioActio Dropshipping

Najczęściej zadawane pytania

Tak, możesz przesłać swoją etykietę. Doliczana jest wtedy opłata za usługę pakowania. Chwilowo obsługujemy kurierów DPD, InPost i UPS.

Tak, udostępniamy plik integracyjny. Zamieszczone w nim zdjęcia, nazwa przedmiotu i opis mogą zostać przez Ciebie użyte przy sprzedaży. Zalecamy jednak zmianę tych danych na swoje. Dodatkowo staramy się, żeby plik miał kompletny zestaw danych jak stawki VAT czy numer EAN.

Na początku współpracy prosimy o opłacanie każdego zamówienia osobno. Do każdego zamówienia wystawimy osobną fakturę. Przy dłuższej współpracy możemy przejść na faktury zbiorcze raz na dwa tygodnie.

Zamówienia dropshipping złożone do godziny 12 w większości przypadków wysyłane są tego samego dnia.

Dropshipping to model logistyczny sprzedaży przez internet, który nie wymaga, byś ty, jako sprzedawca, dysponował magazynem i fizycznie był w posiadaniu sprzedawanych produktów. Ktoś inny, a dokładniej hurtownia, zajmuje się tym za ciebie. Sprzedaż w tym modelu, dla ciebie, jako sprzedawcy, oznacza obsługę zamówień: jednym słowem nie magazynujesz produktów, nie pakujesz ich i nie wysyłasz, a jedynie jesteś pośrednikiem na drodze klient-hurtownia (w modelu dropshipping).

Korzystanie z modelu dropshipping to rozwiązanie dla sprzedawców, którzy nie są w posiadaniu kapitału na zatowarowanie fizycznego magazynu lub nie dysponują przestrzenią na własny magazyn. Dzięki korzystaniu z hurtowni, która zapewnia asortyment, jedyne, czym się przejmujesz, to promowaniem swojego sklepu internetowego, zarządzaniem zamówieniami i dbaniem o satysfakcję klientów.

Dropshipping nie ogranicza możliwości twojego sklepu internetowego. Oprócz zasobów, jakie zapewnia hurtownia, możesz sprzedawać również asortyment, w którego posiadaniu jesteś.

Klient składa zamówienie w twoim sklepie internetowym. Twoim zadaniem jest przekazanie dyspozycji do hurtowni, która następnie zajmuje się skompletowaniem zamówienia i wysyła je do twojego klienta. W przypadku, gdy klient zamawia towary z dwóch różnych hurtowni lub zamówienie obejmuje i towary z hurtowni, i z twojego magazynu, pamiętaj o zdefiniowaniu np. zsumowanych kosztów dostawy, a do tego poinformuj klienta o rozłącznym traktowaniu przesyłek.

To od ciebie zależy, jaką marżę nałożysz na sprzedawany asortyment, pamiętaj jednak o swojej konkurencji, dokładnym researchu i skupieniu się na kliencie. Atrakcyjne ceny i odpowiednia promocja przyciągną klientów, a dobra sprzedaż może otworzyć ci drzwi do negocjacji cen z hurtownią.

Allegro to jedna z platform, w których możesz dokonywać sprzedaży twoich produktów. Tak w przypadku sklepu internetowego, jak i w ramach Allegro, zajmujesz się obsługą zamówień. Zadaniem hurtowni jest skompletowanie i przesłanie zamówionego asortymentu na podany adres.

Coraz więcej hurtowni umożliwia zwroty towaru w przypadku sprzedaży w modelu dropshipping. Przyjmujemy zwroty i pomniejszamy je o koszty pakowania i wysyłki.

Skontaktuj się z nami!

Zarejestruj się i zacznij sprzedawać już dziś!

Szybka realizacja
zamówienia

Wysyłka kurierem i do paczkomatu

Bezpieczne zakupy
online

Wysoka jakość oferowanych produktów